O nás

Výhradním prodejcem vozidel značky GiottiLine pro Českou republiku je společnost Car-Star


Sesterská společnost Hyundai Centrum Praha s.r.o. je exklusivním prodejcem osobních vozidel značky Hyundai od ledna 2013. Již ve druhém roce své činnosti jsme se dostali na třetí místo v prodeji nových vozů mezi prodejci vozů Hyundai v České republice a na skvělé druhé místo při srovnání s prodejci, kteří stejně jako my, disponují pouze jedním showroomem.
V servisní oblasti je naším cílem poskytovat Dokonalé služby. V hodnocení zákaznické spokojenosti jsme nejlepší v Praze a opět v první silné trojce v rámci celé prodejní sítě. Aktuálně zaměstnáváme více než 40, doufejme, spokojených zaměstnanců, kteří společně naplňují naše firemní moto: "Dokonalé vozy s dokonalou péčí". Samozřejmě i my čas od času chybujeme. Důležité je se ze svých chyb poučit a pracovat na vlastním zlepšení.

Pro další rozvoj naší obchodní a servisní činnosti jsme se rozhodli pro nový a stále se rozvíjející segment trhu s obytnými automobily. Přestože jsme v této branži naprostými nováčky, věříme, že náš zákaznický přístup a zázemí prosperující společnosti povedou k úspěchu i v této oblasti.

Od ledna 2015 jsme se stali výhradním zástupcem značky GiottiLine pro český trh. Při našem výběru obchodního partnera hrálo roli nejen to, že tato značka zatím není v ČR zastoupena, ale i kvalita samotného produktu. Před zahájením prodeje jsme navštívili výrobní závod a detailně se seznámili s postupem výroby, výběrem materiálů, použitých technologií a celým zázemím značky.
Nyní jsme přesvědčeni, že našim zákazníkům umíme nabídnout precizně vyrobené vozy s nadstandardní základní výbavou za velmi rozumné a férové ceny.

Samotná výrobní hala je situována v italském Toskánsku. Kvalita produkce je postavena na kvalitních a tradičních dodavatelích (Truma, Thetford, Fiamma, Dometic, Electrolux…) a na samotném majiteli s velmi dlouhou zkušeností ve výrobě a distribucí obytných vozů. Značka GiottiLine patří do skupiny P.L.A., která vyrábí další produktové řady P.L.A., Plasy, Yes Campers a Asso. Skupina P.L.A. se v roce 2016 stala součástí Francouzské společnosti Rapido, která kromě samotného Rapida vyrábí další produktové řady Dreamer a Itineo, jež rovněž zastupujeme. Skupina Rapido je tradičním výrobcem obytných vozů s více jak 55-ti letou historií. Tímto krokem skupina P.L.A. posílila svoji produktovou strategii a technologii výroby jejíž odraz je patrný již na modelech pro rok 2018.