Models
Catalogues and Layout
News
Reserved area
Facebook
YouTube
App Store

O nás

Výhradním prodejcem vozidel značky GiottiLine pro Českou republiku je společnost Car-Star


Sesterská společnost Hyundai Centrum Praha s.r.o. je exklusivním prodejcem osobních vozidel značky Hyundai od ledna 2013. Již ve druhém roce své činnosti jsme se dostali na třetí místo v prodeji nových vozů mezi prodejci vozů Hyundai v České republice a na skvělé druhé místo při srovnání s prodejci, kteří stejně jako my, disponují pouze jedním showroomem.
V servisní oblasti je naším cílem poskytovat Dokonalé služby. V hodnocení zákaznické spokojenosti jsme nejlepší v Praze a opět v první silné trojce v rámci celé prodejní sítě. Aktuálně zaměstnáváme více než 40, doufejme, spokojených zaměstnanců, kteří společně naplňují naše firemní moto: "Dokonalé vozy s dokonalou péčí". Samozřejmě i my čas od času chybujeme. Důležité je se ze svých chyb poučit a pracovat na vlastním zlepšení.

Pro další rozvoj naší obchodní a servisní činnosti jsme se rozhodli pro nový a stále se rozvíjející segment trhu s obytnými automobily. Přestože jsme v této branži naprostými nováčky, věříme, že náš zákaznický přístup a zázemí prosperující společnosti povedou k úspěchu i v této oblasti.

Od ledna 2015 jsme se stali výhradním zástupcem značky GiottiLine pro český trh. Při našem výběru obchodního partnera hrálo roli nejen to, že tato značka zatím není v ČR zastoupena, ale i kvalita samotného produktu. Před zahájením prodeje jsme navštívili výrobní závod a detailně se seznámili s postupem výroby, výběrem materiálů, použitých technologií a celým zázemím značky.
Nyní jsme přesvědčeni, že našim zákazníkům umíme nabídnout precizně vyrobené vozy s nadstandardní základní výbavou za velmi rozumné a férové ceny.

Samotná výrobní hala je situována v italském Toskánsku. Kvalita produkce je postavena na kvalitních a tradičních dodavatelích (Truma, Thetford, Fiamma, Dometic, Electrolux…) a na samotném majiteli s velmi dlouhou zkušeností ve výrobě a distribucí obytných vozů. Značka GiottiLine patří do skupiny P.L.A., která vyrábí další produktové řady P.L.A., Plasy, Yes Campers a Asso.

Více o skupině P.L.A.:
P.L.A. je zkratkou jména svého zakladatele Pier Luigi Alinari. Společnost vznikla až v únoru 2010 jako nový hráč mezi obytnými automobily přímo v srdci italského Toskánska.

P.L.A. přináší zcela nový a nezávislý směr na stále se rozvíjejícím trhu s obytnými automobily. Pierluigi Alinari je vášniví milovník mobilní rekreace s 30-letou zkušeností.
Vyrůstal ve světě plném karavanů! Nyní se snaží propojit kvalitní design a funkčnost, technologie a řemeslné zpracování, výkon a spolehlivost, s cílem vyhovět nejvyšším nárokům moderního autokempinku.

Jeho dlouhá cesta k P.L.A. je plná životních milníků:
V roce 1970 začal dodávat karosérie pro vozidla pod značkou Roller, výrobce špičkových karavanů, s kapacitou až 40 kusů za denně.
V roce 1980, jako důsledek krize, která postihla tento sektor, převzal bankrotující společnost C.I. Caravans International, aby ji během několika let znovu postavil na nohy a uvedl na italský a evropský trh.
V roce 1996, kdy C.I. Caravans International byla ještě jedením z hlavních hráčů v Itálii a Evropě, rozhodl se prodat 70% podíl a následně převzít funkci generálního ředitele. V roce 1999 ze své funkce odstoupil, aby mohl převzít novou výzvu na projektu McLouis, který byl založen jako půjčovna karavanů.
Na konci roku 2001 prodal 100% společnosti McLouis skupině SEA S.p.A. ve které převzal pozici viceprezidenta. V roce 2005 odstoupil, protože nesouhlasil s průmyslovou strategií skupiny. Během svého čtyřletého působení ve skupině SEA postavil značky Dream, Joint a převzal zodpovědnost za značku Mobilvetta.
V roce 2010, ve věku 75 let a po několika letech strávených v důchodu, se vrátil a naplňuje svou novou misi…